СБУ блокувала діяльність керованої з РФ мережі інтернет-агітаторів

Кіберфахівці Служби безпеки України викрили і припинили деструктивну діяльність керованої з РФ мережі інтернет-агітаторів, які діяли на території Дніпропетровської, Херсонської, Полтавської та Закарпатської областей.

14:25 17.03.2021

ID картка

11:28 16.03.2021

Збереження здоров’я працівників під час виконання робіт у зимовий період – пріоритетне завдання роботодавця

Забезпечення належного стану охорони праці на підприємстві особливо актуальним стає в зимовий період. Холодна погода створює додаткову небезпеку виникнення нещасних випадків.

20:11 21.01.2021

Фізичні особи зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків

Відповідно до п. 70.7 ст. 70 розд. ІІ Податкового кодексу України, фізичні особи зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків (прізвища, місця реєстрації тощо), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою № 5ДР у паперовій формі або в електронній формі.

20:05 21.01.2021