Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації

На виконання розпорядження голови Полтавської облдержадміністрації від 31.03.2021 № 250 «Про проведення в області двомісячника охорони водних біоресурсів у нерестовий період 2021 року» Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації  доводить до відома громадян, підприємств, установ та організацій, які користуються рибогосподарськими водоймами, інформацію про встановлені чинним законодавством  обмеження на лов риби та інших водних біоресурсів і пересування плавзасобів на водних об’єктах області, а також вимоги до правил експлуатації водозабірних споруд у нерестовий період.

14:44 14.04.2021

Кременчуцьке управління ГУДП надає Рекомендації щодо заходів, які необхідно здійснювати на потерпілих внаслідок повені територіях та Рекомендації населенню, потерпілому внаслідок повені щодо заходів з профілактики інфекційних хвороб.

За даними прогнозу Державної служби України з надзвичайних ситуацій через коливання температурного режиму можуть спостерігатися виникнення надзвичайних ситуацій або ускладнення в життєдіяльності населення. Під час відлиг і формування тало-дощових паводків або раннього розвитку водопілля можливі підтоплення окремих населених пунктів та об'єктів господарювання. Також в умовах низького температурного фону можуть бути ускладнення ситуації внаслідок утворення заторів льоду та пов'язаних з ними різких підйомів рівнів води.

16:48 07.04.2021

З початку року податковий борг скоротився на 53,5 млн. гривень

Сума податкового боргу по ГУ ДПС у Полтавській області станом на березень 2021 року складає 3 млрд. 648,2 млн. гривень. Як повідомив журналістам заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Максим Яіцький, з початку поточного року забезпечено скорочення податкового боргу на 53,5 млн.грн. або майже на 1,4 відсотки.

09:14 31.03.2021