Що потрібно знати про скарлатину

Скарлатина — гостре інфекційне захворювання групи стрептококових інфекцій, яке проявляється інтоксикацією, гнійним ураженням мигдаликів ротоглотки та характерним висипом.

18:37 12.11.2023

Загальнодоступний інформаційний ресурс ДПС – зручний інформаційний сервіс для платників податків

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що на офіційному вебпорталі Державної податкової служби України за посиланням  https://www.tax.gov.ua/  розміщений сервіс  «Загальнодоступний інформаційно довідковий ресурс» (ЗІР).  Його робота направлена на забезпечення суспільства своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією у вигляді відповідей на запитання із понад 37 напрямків, зокрема: ставки податків; глосарії та довідники; щоденна підбірка відповідей на двадцять актуальних запитань; податковий календар, який містить систематизовану інформацію про терміни сплати податків і зборів, платежів, подання звітності до органів ДПС; зміни в податковому законодавстві, з можливістю підписки на отримання таких змін на електронну адресу та інше.

14:49 09.11.2023

Пам'ятка щодо передачі та профілактики Гепатиту А!

Згідно даних Центру громадського здоров’я МОЗ України на сьогодні спалах вірусного гепатиту А зафіксований лише у Вінницькій області. Станом на 6 листопада 2023 року випадки гепатиту Азафіксовані у Тернопільській (1 випадок), Закарпатській (11 випадків), Дніпропетровській (3 випадки) областях. Протягомжовтнясталося 12 випадків ВГА на Івано-Франківщині. Як наголошують у МОЗ, загалом по Україні за результатами проведення епідрозслідувань випадків захворювання на вірусний гепатит А не встановлено епідемічного зв’язку між цими випадками у різних регіонах.

11:59 09.11.2023