A A A K K K
для людей із порушенням зору
Пришибська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Про службу у справах дітей

 

оприлюднено 07.06.2023

    РОЗГОЛОС ВАЖЛИВИЙ – ЦЕ СПОНУКАЄ ІНШИХ ЗВЕРТАТИСЯ ПО ДОПОМОГУ!

Коли кривдить близька людина, наважитись звернутися по правову допомогу непросто.

Це великий крок, і система безоплатної правової допомоги готова вас підтримати!

Міністерство юстиції України інформує про запуск інформаційної кампанії системи надання безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства. Мета кампанії – висвітлити проблему насильства в умовах війни, поінформувати про можливість отримати кваліфіковану допомогу від держави, у тому числі правову, та мотивувати постраждалих звертатися по допомогу та діяти, щоб захистити себе.

Якщо Ви постраждали від домашнього насильства, для початку зателефонуйте до контактного центру або зверніться до найближчого бюро правової допомоги.

Під час консультації юристи пояснять ваші права, розкажуть про безоплатні послуги і інші види допомоги (медичну, соціальну, психологічну), якими ви можете скористатися.

У разі потреби допоможуть скласти заяву до поліції та роз'яснять, як отримати документ, що підтверджує ваше право на безоплатну вторинну правову допомогу (БВПД).

Ми гарантуємо повагу до вашої честі та гідності, конфіденційність інформації особистого характеру та захист персональних даних.

Пам`ятайте: навіть із найскладнішої ситуації є вихід!

Як звернутися до системи БПД:

https://legalaid.gov.ua/novyny/postrazhdali-vid-seksualnogo-nasylstva-pid-chas-vijny-ta-domashnogo-nasylstva-mozhut-otrymaty-bezoplatnu-pravovu-dopomogu-vid-derzhavy/

 

оприлюднено 01.06.2023 

  ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЮЛІЇ ПАХАЛЮК  З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Фото без опису

 

 оприлюднено 31.05.2023   

     30 червня начальником служби у справах дітей Юлією ПАХАЛЮК, інспектором сектору ювенальної превенції Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області Марією РУДЕНКО та т.в.о. начальника сектору дотримання прав людини Кременчуцького РУП Наталією МИХАЙЛОВОЮ у ЛІЦЕЇ «ЛІДЕР» було проведено спільний інформаційний захід для дітей 5-6 класів.

Фото без опису       Дітям нагадали про їх права відповідно до Конвенції «Про права дитини», а також наголосили на правилах безпеки під час літніх канікул. Наостанок учні зафіксували свої «літні» найзаповітніші бажання на папері.

Фото без опису

 

оприлюднено 09.05.2023 

Електронні сигарети, дофамінова залежність (інтернет-залежність) - актуальні проблеми з якими стикаються батьки підлітків

   Фото без опису

08.05.2023 року начальник служби у справах дітей Юлія ПАХАЛЮК долучилась до проведення батьківських зборів у 7 класі, провела профілактичну бесіду з батьками на актуальні теми «Електронні сигарети, їх вплив на здоров’я дітей» і «Дофамінова залежність. Тихий ворог дітей», а також наголосила на важливості регулярного родинного спілкування.

У ході заходу батькам була надана наступна інформація:

  • Електронні сигарети виглядають дуже сучасно, тому підлітку, так легко повірити активній пропаганді того, що вони є безпечною альтернативою паління; однак нездорова доза нікотину та інших хімічних речовин завдають шкоди здоров’ю.
  • Підвищена концентрація ароматичних речовин під впливом високої температури призводить до повільного отруєння.
  • Електронні сигарети часто вибухають, що може призвести до непоправних наслідків.
  • Використання електронних сигарет мають здатність "розбудити" ракові клітини, спричиняють пошкодження ДНК.
  • Фото без опису

   Порушуючи тему дофамінової залежності (інтернет-залежності) роз’яснено, що дофамін - це гормон, що відповідає за заохочення від будь-якої діяльності, його ще називають «гормоном щастя».

У віртуальному світі дитині легше отримати задоволення від заохочень, досягнень при черговому проходженні рівня гри та ін. Чим більше дитина знаходиться в мережі, тим більше виділяється дофаміну.

   Отриманий досвід життя в онлайн і іграх створює певні зміни в мозку, формуються нейронні зв'язки ДЕ і ЯК можна отримати задоволення.

    Коли діти живуть в онлайн від 3 до 5 годин, доза стає настільки сильною, що пропадає інтерес до життя, до хобі, до гуртків, до навчання і навіть до самого себе. Реальність стає похмурою і сірою - і знову підживлюється бажання втекти від реальності. Адже, у реальному житті неможливо отримати таку дозу. 

Як результат, дитина стає розсіяною, дратівливою і емоційною, примхливою, агресивною, з'являється безсоння; падає успішність (притупляються пізнавальні інтереси); слабо розвивається уява (складно, щось придумати своє); реальність стає чорно-біла, втрачається інтерес до життя; стають не цікаві гуртки та інші захоплення в реальності; не вміє спілкуватися; стає не цікавою для інших; з'являються проблеми із зором і хребтом; не вміє долати труднощі (швидко здається); мало рухається; послаблюється імунітет; формується сильне «Я віртуальне» і слабке «Я реальне»; формується залежність.

Отже, необхідною умовою збереження здоров’я дітей є постійне родинне спілкування. За допомогою регулярної, відкритої комунікації батькам вдасться запобігти багатьом проблемам підліткового віку.

 

 

Рішення "Про  створення юридичної особи публічного  права – служби у справах дітей виконавчого комітету Пришибської сільської ради"

Рішення "Про  створення юридичної особи публічного  права – служби у справах дітей виконавчого комітету Пришибської сільської ради" 

14:02 27.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь