3 березня – Всесвітній день дикої природи!

Дата: 02.03.2022 14:18

20 грудня 2013 року 68 сесія Генеральної Асамблеї ООН проголосила 3 березняВсесвітнім днем дикої природи. Дика фауна і флора є незамінною частиною природних систем землі, які мають охоронятися для нинішніх і майбутніх поколінь.

Конвенціящо регулює міжнародну торгівлю рідкісними видами флори і фауни, відома як CITES. Під міжнародною охороною на сьогодні знаходиться близько 5600 видів тварин і 30 тисяч видів рослин. Учасниками Конвенції є 180 держав, серед яких і Україна, яка приєдналася 14 травня 1999 року. Всі визнають важливість такого міжнародного співробітництва, яке буде сприяти захисту від надмірної експлуатації в міжнародній торгівлі видами дикої фауни і флори.

Відзначення цього дня покликане сприяти приверненню уваги до цінності дикої природи та її різноманітного (екологічного, генетичного, соціального, економічного, наукового, культурного та рекреаційного) значення для забезпечення сталого розвитку та добробуту людини. Всесвітній день дикої природи у цьому році відзначається під гаслом  « Відтворення ключових видів для відновлення екосистеми»

Нам усім слід подбати про збереження рідкісних рослин і тварин, які зосередженні на території нашої громади.

Пришибська сільська рада закликає населення приєднатися до відзначення Всесвітнього дня дикої природи та пам’ятати, що дика природа -  це  невід’ємна частина нашої планети. Адже неможливо уявити світ без неповторних диких тварин та неймовірних рослин.

Саме захищати тварин  і рослин в природному  середовищі - завдання кожного з нас.