Центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Пришибської сільської ради

ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Адреса: вул. Центральна, 46, с. Пришиб, Кременчуцького району, Полтавської області, 39750

Директор – ТАРАН ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА тел.(0536)758486

Графік роботи:
пн – чт: 8.00 – 17.15

п’ятниця: 8.00 – 16.00
субота,неділя: вихідний

Фото без опису

У зв'язку зі значним зниженням температури повітря, з метою запобігання випадків переохолодження людей без місць постійного проживання та інших малозахищених верств населення, у відділенні стаціонарного догляду Центру надання соціальних послуг виконавчого комітету  Пришибської сільської ради, за адресою: с. Пришиб, вул.Центральна,17 Кременчуцького району Полтавської області  зарезервовано 3 ліжко – місць.

З  червня  2021 року у громаді розпочав свою діяльність Центр надання соціальних послуг відділу охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Пришибської сільської ради (далі – Центр), який є комплексним закладом соціального захисту населення, структурні підрозділи (відділення)  якого провадять соціальну роботу та надають соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Основними пріоритетами роботи новоствореного Центру є:

• підвищення рівня доступності  соціальних послуг;
  • формування соціально відповідальної громади;
  • розвиток ринку соціальних послуг;
  • посилення кадрового потенціалу субєктів, які надають соціальні послуги;
  • побудова ефективної системи надання соціальних послуг;
    • надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Відповідно до Положення про Центр на даний час працюють такі відділення:

Відділення соціальної роботи: проведення соціальної роботи з особами/сім’ями, зокрема інформаційно-просвітницька, соціально-профілактична робота, оцінювання потреб осіб/сімей у соціальних послугах, організація надання їм соціальних послуг шляхом ведення випадку, моніторинг надання соціальних послуг центром, соціальне супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, соціальний патронаж, осіб, які відбули покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, а також звільнених від подальшого відбування таких покарань; соціального супроводу особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, за місцем їх проживання/перебування.

Відділення натуральної та грошової допомоги, транспортних послуги та матеріально – технічне забезпечення:

- надання натуральної та грошової допомоги (продукти харчування, предмети і засоби особистої гігієни, санітарно-гігієнічні засоби для прибирання, засоби догляду, одяг, взуття, інші предмети першої необхідності, організація харчування, забезпечення паливом тощо) особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах; видача технічних засобів реабілітації з пункту прокату, користування послугою «соціальне таксі»).

Відділення соціальної допомоги вдома:

- надає соціальне обслуговування одиноким громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності і потребують сторонньої допомоги в домашніх умовах згідно з медичним висновком.

Відділення стаціонарного догляду:

- надає соціальні послуги в умовах цілодобового перебування/проживання громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, бездомних та інших вразливих груп населення.

При потребі працівники центру організують взаємодію з іншими фахівцями та службами, нададуть інформацію щодо соціального захисту, допоможуть в оформленні або відновленні документів, отриманні безоплатної правової допомоги, а також здійснять інші заходи щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану осіб (сімей), які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Робота центру ґрунтується на  принципах індивідуального  підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості,  конфіденційності та відповідальності за дотримання  етичних і правових норм.