Пришибська громада
Кременчуцький район, Полтавська область

Оголошення

Розпорядження сільського голови " Про призначення конкурсу на заміщення вакантних посад"

 

16.02.2018 року                                                           ОГОЛОШЕННЯ 

Виконавчий комітет Пришибськоїсільської ради оголошує конкурс на вакантну посаду в органах місцевого самоврядування:

Спеціаліста 2 категорії з планування та фінансово-економічного розвитку

Умови конкурсу: освіта повна вища за відповідним фаховим напрямком.

Особи, які відповідають вимогам та бажають взяти  участь у конкурсі, мають подати  до конкурсної комісії наступні документи:

  • заяву про участь в конкурсі ;
  • 2 фотокартки розміром  4 х 6 см.;
  • копії паспорту та ідентифікаційного коду;
  • копії документів про освіту;
  • копію трудової книжки.
  • електрону декларацію  про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру кандидата на посаду

     Документи подаються до конкурсної комісії виконавчого комітету Пришибської сільської ради впродовж 30 днів із дня оприлюднення оголошення за адресою: 39750, Полтавська область, Кременчуцький район, с. Пришиб, вул.. Центральна, 46 ( тел. (0536)73-37-10;  0960990650)

Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі, функціональних обов’язків на посаді та умов оплати праці надається за зверненням до конкурсної комісії.

 

25.01.2018 року     ОГОЛОШЕННЯ  ПРО ПРОВЕДЕННЯ  ГРОМАДСЬКИХ  СЛУХАНЬ

Шановні жителі Пришибської об’єднаної територіальної громади !

Виконавчий    комітет   Пришибської  сільської  ради  повідомляє   про те,  що 

03 березня 2018 року  о 12.00 год.  в приміщенні Пришибського центру культури  та  дозвілля  відбудуться  громадські обговорення містобудівної документації

1.  «Детальний план території в межах села Пришиб Пришибської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, щодо розміщення обєктів мереж електропостачання – опор №1А-№24А повітряної лінії (ПЛ-10кВ)у північній  частині села

2. «Детальний план території в межах села Єристівка Пришибської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, щодо розміщення об'єктів мереж електропостачання – опор №71А-№76А повітряної лінії (ПЛ-10кВ) у східній частині села

3. «Детальний план території в межах села Єристівка Пришибської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, щодо розміщення об'єктів мереж електропостачання – опор №56.1 та ТП№3  повітряної лінії( ПЛ-10кВ) в північній частині села.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у громадських слуханнях. Учасникам громадських слухань має право бути будь-який дієздатний член територіальної громади віком від 18 років. Для реєстрації у списку учасників необхідно мати при собі паспорт громадянина України.

З проектними матеріалами можна ознайомитись:  ДПТ- 1 , ДПТ 2, ДПТ - 2-1,  ДПТ - 3

Зауваження та пропозиції до детального плану території приймаються в письмовій формі виконавчим комітетом Пришибської сільської ради в місячний термін з дня оприлюднення  за адресою с. Пришиб вул. Центральна,46 Кременчуцького району Полтавської області  для подальшого врахування.

Буде проводитися підвіз автобусом  жителів сіл:

з с. Єристівка – 11.20 годин;  з с. Кобелячок – 11.40 годин.

                                                                                                                           Виконавчий комітет Пришибської сільської ради

ОГОЛОШЕННЯ  ПРО ПРОВЕДЕННЯ  ГРОМАДСЬКИХ  СЛУХАНЬ

ОГОЛОШЕННЯ

 

На виконання листа Полтавської обласної державної адміністрації від 19.08.2017 № 01-65/1615 щодо візиту делегації ЄБРР повідомляємо, що 26 вересня 2017 року відбудеться офіційний візит директорів Європейського Банку Реконструкції та Розвитку до Полтавської області. В рамках візиту буде організовано зустріч з керівництвом облдержадміністрації, під час якої представники ЄБРР готові до обговорення стану співробітництва та перспективних проектів, які можуть бути реалізовані із залученням інвестиційного кредиту ЄБРР.

Враховуючи  викладене, прохаємо суб’єктів господарювання, надати до Виконавчого комітету Пришибської сільської ради представлення інвестиційних проектів, які потребують залучення інвестиційних кредитів з, що здійснюють діяльність на території Пришибської громади.

 

Виконавчий комітет

Пришибської сільської ради

 

 

Розпорядження сільського голови "Про  оголошення конкурсу на створення  офіційної символіки Пришибської територіальної громади.

 

Розпорядження сільського голови " Про призначення конкурсу на заміщення вакантних посад"

Розпорядження сільського голови "Про призначення конкурсу на  заміщення  вакантних посад виконавчого комітету Пришибської сільської ради"  від 26.04.2017 року № 93