Пришибська громада
Кременчуцький район, Полтавська область

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання листа Полтавської обласної державної адміністрації від 19.08.2017 № 01-65/1615 щодо візиту делегації ЄБРР повідомляємо, що 26 вересня 2017 року відбудеться офіційний візит директорів Європейського Банку Реконструкції та Розвитку до Полтавської області. В рамках візиту буде організовано зустріч з керівництвом облдержадміністрації, під час якої представники ЄБРР готові до обговорення стану співробітництва та перспективних проектів, які можуть бути реалізовані із залученням інвестиційного кредиту ЄБРР.

Враховуючи  викладене, прохаємо суб’єктів господарювання, надати до Виконавчого комітету Пришибської сільської ради представлення інвестиційних проектів, які потребують залучення інвестиційних кредитів з, що здійснюють діяльність на території Пришибської громади.

Пришибської сільської ради

Розпорядження сільського голови "Про  оголошення конкурсу на створення  офіційної символіки Пришибської територіальної громади.

Розпорядження сільського голови " Про призначення конкурсу на заміщення вакантних посад"

Розпорядження сільського голови "Про призначення конкурсу на  заміщення  вакантних посад виконавчого комітету Пришибської сільської ради"  від 26.04.2017 року № 93