Пришибська громада
Кременчуцький район, Полтавська область

ЗАСІДАННЯ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ПРИШИБСЬКОЇ ОТГ

03 грудня 2018 року в приміщенні сільської ради відбулося засідання Ради регіонального розвитку Пришибської ОТГ.  Під час засідання  розглядалися питання щодо виконання рекомендацій визначених протокольним рішенням за результатами четвертого засідання ради регіонального розвитку  від 27.11.2018 року під головуванням  президента України Порошенко П.О.

Зокрема було націлена увага на  питання  щодо забезпечення підвищення якості та доступності медичних послуг для населення Пришибської ОТГ. Стосовно зазначених питань інформувала директор КНП « Центр ПМСД Пришибської сільської ради» Носенко В.О.

Також розглянуті питання  у сфері  освітньої галузі, які стосуються оздоровлення та відпочинку дітей в дитячих закладах, а також  удосконаленню інклюзивного навчання, щляхом укладення договору про співпрацю з Омельницьким ІРЦ (доповідала Полобок Л.В., директор Пришибської ЗОШ I-III  ступенів)

Особливу увагу  на засіданні ради   було  приділено процесу складання і обговорення  Плану перспективного розвитку Пришибської ОТГ на 2019-2021 роки, визначенню інфраструктурних проектів, які будуть внесені до перспективного плану та  джерел їх фінансування. « повернутися до списку новин