Пришибська громада
Кременчуцький район, Полтавська область

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ  ГРОМАДИ!

Від імені виконавчого комітету Пришибської сільської ради  та від  себе  особисто  сердечно вітаю вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!
У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. Наша країна - це широкі простори, золоті поля, калина, вишні в саду, тополі, берези в степу, родючий чорнозем, гори в хмарах, красиві швидкі ріки. Наша історія - це скрегіт козацьких шабель, стогони невільних людей на панських дворах, заграва помаранчевої революції, герої небесної сотні...

І всім нам, безсумнівно, хочеться, щоб був мир на нашій землі. Тож збережемо нашу незалежність!

З нагоди такого важливого свята хочеться побажати сил у боротьбі та досягнень поставленої мети. Любові до рідної землі! Нехай не згасає оптимізм у душах українського народу! Сьогодні важливо одне: наша перемога, наше майбутнє! Давайте змінимо нашу Батьківщину! Нехай вона стане кращою, чистішою! І в наших душах горить невичерпний шевченківський вогонь любові до рідної землі! 

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!
                                                                                                                                                                       З повагою

                                                                                                                             сільський голова Валентина Городянко« повернутися до списку новин