Пришибська громада
Кременчуцький район, Полтавська область

З Днем Конституції України

Результат пошуку зображень за запитом "день конституции картинки"

Шановні жителі Пришибської  ОТГ!

Щиро вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!
Прийняття Основного Закону є фундаментальним закріпленням нашої незалежності, самовиявленням українського народу жити в суверенній та соборній державі!

Конституція України врахувала історичний досвід нашого народу і кращі світові традиції,  назавжди дала поштовх для продуктивного розвитку економіки, різних галузей та професій, суспільного життя.

Ми продовжуємо будувати нову демократичну країну, в якій громадяни поважають та цінують закони, пам’ятають про свої права та при цьому не забувають про обов’язки. І саме нам потрібно не схибити та не зійти з вірного шляху в час змін та повноцінної самореалізації країни!

Бажаю, щоб демократичні засади, які закріплені в Конституції, були реаліями нашого сьогодення. відновлення миру та стабільності, злагоди й глибокої віри в гідне майбутнє рідного краю та України! Нехай свято відкриває нові горизонти для розвитку та самовдосконалення!

З повагою,

Пришибський сільський голова Валентина Городянко