Пришибська громада
Кременчуцький район, Полтавська область

Святкування Дня Перемоги в с. Кобелячок Пришибської ОТГ

Весна іде, і переможним кроком

В тюльпановому вічному вогні

Йде травень крізь хвилини, дні і роки,

Несе нащадкам спогади свої.


Святкування  Дня Перемоги  в с. Кобелячок Пришибської ОТГ  розпочалося 8 травня запалюванням Вічного вогню, який  до Братської могили с. Кобелячок  доставлено молодими юнаками від  могили невідомого солдата із Горішніх Плавнів . Право запалити вічний вогонь було надано  участнику АТО Продайкові Руслану Леонідовичу та старшову  солдатові націольної гвардії Копшурову Анатолію Олександровичу. Після запалення вічного вогню, всі жителів села мали змогу побачити святковий салют.
 9 травня розпочалось із святкових заходів, а саме з  урочистої  ходи від сільського Будинку культури до  Братської могили. Урочистий мітинг розпочався  під гаслом «Ми будем довго пам’ятати і вам забути не дамо». З  виступом та вітальним  словом до жителів звернулася староста села  Черепаха Т.М. Також  слово надано голові ради ветеранів с. Кобелячок та  с. Малики  Гришко О.О. та завідуючий Кобелячківським Народним музеєм ім. Уляни Олефір Удовицькій В.І.
 Депутатом Пришибської сільської ради Шубою О.В. зачитана  Книга Пам’яті. Хвилиною мовчання та рушничним залпом вшанували пам’ять загиблих у роки війни. До підніжжя обеліска лягли квіти та вінки, на знак вічної пам’яті та пошани до безсмертних подвигів полеглих героїв. Після цього мітинг  пройшов  в с. Малики.
Об 11 годині розпочався святковий концерт до Дня Перемоги «Перемога, свята ПЕРЕМОГА» Учасники художньої самодіяльності привітали  тематичними номерами  всіх жителів села з Днем Перемоги. По закінченню святкового концерту  відбулися спортивні ігри  та традиційне частування юшкою,  яку приготував Гришко Анатолій Борисович. Закінчилося святкування вечором відпочинку для молоді.« повернутися до списку новин