“КЛАСТЕР ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ”:

Дата: 21.04.2018 15:14

Фото без опису

Представники Пришибської об’єднаної територіальної громади Юрій Баштовий, Оксана Івахненко, Юрій Колісник та Анжеліка Марчук  взяли участь у семінарі «Наступні кроки у впровадженні кластеру Зеленого туризму у Кременчуцькому районі». Захід відбувався  19 – 20 квітня у с. Недогарки, Кременчуцького району Полтавської області, організаторами якого є Програма “U–LEAD з Європою”* за участю експерта із Закарпатської області, Олександра Коваля, керівника туристично інформаційного центру «Турінформ Закарпаття», викладача факультету туризму УЖНу. На семінарі активно обговорювали набутий досвід кластеру та такі програмні заходи для його розвитку як ідеї щодо залучення туристів, розробка туристичних маршрутів та маркетингових напрямків через регіональні продукти: мистецтво, культура, продукти харчування і.т.п. В заході також прийняли участь представники ОТГ  Кременчуцького району, які підписали угоду з міжмуніципального співробітництва та утворили комунальне підприємство «Кластер зеленого туризму» (Омельницька, Пришибська, Недогарківська, Піщанська ОТГ та Білецьківська сільська рада).