"Міжмуніципальне співробітництво як ефективний інноваційний інструмент забезпечення соціально-економічного розвитку громад"

Дата: 26.04.2018 14:39

26 квітня 2018 року до Пришибської ОТГ з метою вивчення позитивного досвіду організації роботи та результатів впровадження міжмуніципального співробітництва територіальних громад в регіоні з навчальним візитом на тему "Міжмуніципальне  співробітництво як ефективний інноваційний  інструмент забезпечення соціально-економічного  розвитку громад"  прибула делегація керівників  органів місцевого самоврядування Волинської та Рівненської областей. Разом з ними відвідали громаду експерт  з місцевих фінансів Полтавського ЦРМС Тетяна  Паутова та експерт з децентралізації Полтавського ЦРМС Олександр Ісип.  В ході візиту було оглянуто об’єкти інфраструктури ОТГ, гостям розповіли про освітню, медичну, культурну та соціальну сфери розвитку та запросили в центр культури  та дозвілля  де заступник  головного  лікаря центру ПМСД  Григорій Вікторович  Нестарчук  в виді презентації розповів про  створення та функціонування  Пришибського центру  первинної медико-санітарної допомоги та поділився набутим  досвідом роботи в  рамках міжмуніципального співробітництва. Зустріч мала дружній характер і була націлена на обмін передовим досвідом, обговорені актуальні та проблемні питання, тощо.